WYNIKI


SZMERGIEL

Kobiety Open

  1. Renata Kwiatkowska 4:55.32
  2. Katarzyna Krzeszewska 5:01.35
  3. Agnieszka Markiewicz 5:13.00

Mężczyźni Open

  1. Krzysiek Żebrowski 3:27.46
  2. Damian Walczak 3:33.15
  3. Jacek Chruściel 3:47.40

 

Kategorie wiekowe

Kobiety Młodość 

  1. Monika Wójcik 5:23.16
  2. Marta Kubacka 5:37.45
  3. Monika Regulska 5:54.45

Kobiety Doświadczenie

  1. Ewa Gręziak 5:26.04
  2. Katarzyna Śliwińska 5:42.15
  3. Mirosława Stańczuk 6:10.10

Mężczyźni Młodość

  1. Łukasz Baranow 3:53.40
  2. Adam Skwierczyński 4:19.17
  3. Robert Wróblewski 4:26.50

Mężczyźni Doświadczenie

  1. Paweł Pakuła 3:57.52
  2. Grzegorz Józefczyk 4:09.53
  3. Andrzej Brzeziński 4:28.09

Nordic Walking

Marta Powierża 7:54.36

 

CHAZIOR

Kobiety Open

  1. Barbara Jóźwiak 2:30.14
  2. Małgorzata Grzenia 2:34.11
  3. Aleksandra Suchanecka 2:37.33

Mężczyźni Open

  1. Jarosław Janiszewski 2:12.06
  2. Bogdan Snarski 2:13.58
  3. Juliusz Ziółkowski 2:14.33

 

Kategorie wiekowe:

Kobiety Młodość

  1. Marzena Żuk 2:37.38
  2. Elżbieta Papiernik 2:45.47
  3. Anna Gadomska 2:49.55

Kobiety Doświadczenie

  1. Aneta Kirilenko 2:46.17
  2. Agnieszka Choma-Gaca 2:47.58
  3. Katarzyna Karpacz 2:48.28

Mężczyźni Młodość

  1. Arek Pawłowski 2:14.39
  2. Micha Dominiak 2:17.57
  3. Tomasz Łaziuk 2:28.03

Mężczyźni Doświadczenie

  1. Marcin Miler 2:22.12
  2. Darek Knychas 2:26.38
  3. Michał Gaca 2:27.26

Nordic Walking

Dagmara Timoszuk 4:01.40
Marek Mandziuk 4:06.20

 

SZPURT

Kobiety Open

  1. Anna Szyszka 1:02.35
  2. Magdalena Pawlak 1:07.09
  3. Emilia Gręziak 1:16.05

Mężczyźni Open

  1. Andrzej Leończuk 0:51.33
  2. Sylwester Jaciuk 1:02.00
  3. Tomek Skóra 1:04.08

Kategorie wiekowe:

Kobiety Młodość

  1. Agnieszka Tadrzak 1:20.15
  2. Beata Dąbrowska 1:22.49
  3. Gośka Gregoruk 1:23.24

Kobiety Doświadczenie

  1. Anna Giermaniuk 1:24.12
  2. Joanna Wiśniewska 1:24.57
  3. Ewa Żabicka 1:25.00

Mężczyźni Młodość

  1. Sebastian Duda 1:09.32
  2. Kamil Wysocki 1:10.31
  3. Łukasz Semeniuk 1:11.29

Mężczyźni Doświadczenie

  1. Adam Sadowski 1:09.56
  2. Jerzy Gardziel 1:10.21
  3. Eugeniusz Leończuk 1:10.24

Nordic Walking

Jolanta Zapałowska 1:56.34
Piotr Wietoszka 1:45.39

 

Wyniki Szmergiel

Wyniki Chazior

Wyniki Szpurt